Bizi Arayın: +90 262 319 42 92
Sosyal Medya:
AYKÖŞE

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1961 yılında kurucumuz Sabri UBAY tarafından kurulan firmamız 35 kişilik konusunda uzman personelimiz ve kalite kontrol mühendislerimizle unlu mamüller alanında İzmit'te faaliyet göstermektedir.

Babadan oğula geçen yarım asırlık tecrübesi ile hem mesleğimizi,hemde işyerlerimizi günümüzün modern ortamına ve üstün hijyen anlayışına kavuşturduk.Sahip olduğumuz TSE , ISO9001,HACCP sertifika ve belgeleri, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onaylı üretim iznimizle sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu zamana kadar kadar hiç bir katkı maddesi kullanmadan İzmit'te ekmeği biz üretiyoruz ve mükemmel lezzet ve kalitesiyle sizlere sunuyoruz.

1961'den bu yana tüm birikimimizi 2004 yılında Ayköşe Unlu Mamülleri adı altında İzmit Yuvam Akarca'da son teknoloji ile ekmekten pastaya tüm unlu mamülleri ve Tarım ve Köyişleri Bakanlığı üretim izni onay belgeli 155 ürünümüzle bölge halkına kaliteli hizmeti sunmak amacıyla açmış bulunmaktayız..

1961'den beri Türkiye ekonomisine katkıda bulunabildiysek ve hatırlanan lezzetlerimizle İzmit halkının hafızalarında yer alabilmişsek ne mutlu bizlere..

AYKÖŞE - KUSURSUZ LEZZET VE HİZMETLERİN BULUŞMA NOKTASI

© 2015 AYKÖŞE Tüm hakları saklıdır.TASARIM İBRAHİM ÖCAL